Шабельна електрична пила чи електроножівка Sturm RS8812, являє собою універсальний інструмент для різання різних матеріалів, різної твердості і складу. В якості робочого органу в даному інструменті застосовуються спеціальні пласкі ріжучі полотна, які можна порівняти зі звичайним полотном лучкової пили.
Шабельна пила Sturm RS8812 використовується для розпилювання різних матеріалів: деревини, гіпсокартону, пластмас, газобетону та іншого. Висока працездатність даного інструменту забезпечується надійним двигуном, потужність якого становить 1200Вт, чого достатньо для здійснення робіт з матеріалами різної твердості. Основне правило - щоб товщина матеріалу, що розпилюється відповідала технічним параметрам і можливостям даного інструменту.
Універсальний тримач полотен забезпечує легку заміну полотен. Для заміни необхідно повернути головку, і замінити старе полотно на нове, після чого повернути головку в початкове положення. Ножівка розроблена спеціально для тривалої і зручної експлуатації. Спеціально для цього інструмент оснащений D-подібною ручкою, а діаметр і форма шийки редуктора відмінно підходять для зручного хвату другою рукою. Наявність м'яких, неслизьких вставок і накладок з якісного еластомеру дозволяють надійно фіксувати інструмент.
Особливості:
- Глибина різу: деревини - 115 мм / сталі - 5 мм;
- Хід пилки: 20 мм;
- Механізм швидкої заміни полотен;
- Регульований поворот ручки на 90°;
- Електронне регулювання швидкості;
- Прогумована рукоятка;
- Регулювання обертів;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
- Шабельна пила Sturm RS8812;
- Пильне полотно по дереву - 1 шт.;
- Пильне полотно по металу - 1 шт.;
- Шестигранний ключ - 1 шт.;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.;
- Гарантійний талон;
- Картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Вес | 2.73 кг |
| Размер хода полотна | 20 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 2600 ход/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 568 ₴







