Перфоратор Procraft BH1400DFR - напівпрофесійний електроінструмент потужністю 1400 Вт, призначений для свердління великих отворів і демонтажних будівельних робіт.
Особливості моделі Procraft BH1400DFR:
- Три режими роботи - свердління, свердління + удар, удар.
- Швидке перемикання режимів за допомогою важеля на корпусі пристрою.
- Діаметр свердління металевих конструкцій - 13 мм, бетону - 26 мм, дерева - 30 мм.
- Продуктивність - до 3900 ударів в хвилину з можливістю регулювання.
- В комплекті два змінних патрона - ключовий свердлильний і DFR, які можна швидко замінити шляхом простого натискання на посадкове гніздо.
Завдяки зручним прогумованим ручкам, перфоратор легко та надійно утримується в руках. Прогумований кабель зберігає еластичність навіть на морозі. Обмежувач глибини свердління дозволяє легко робити отвори необхідної глибини, а реверс дозволяє однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Корпус інструменту виготовлений з високоміцного пластику, який допомагає захищати механізм від впливу пилу, вологи і забруднень.
Комплектація:
- Перфоратор Procraft BH1400DFR
- Бур - 3 шт.
- Піка - 1 шт.
- Зубило - 1 шт.
- Обмежувач глибини свердління - 1 шт.
- Кейс
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Вес | 3 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество ударов | 3900 уд/мин |
| Максимальное количество оборотов | 900 об/мин |
| Максимальная сила удара | 3 Дж. |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
- Цена: 2 310 ₴











