Перфоратор Procraft BH1400 - надійний і потужний інструмент, за допомогою якого можна без зайвих зусиль свердлити отвори, руйнувати бетон та інші матеріали, а також він широко застосовується для демонтажу різноманітних будівельних конструкцій та розмішування будівельних сумішей.
Завдяки силі удару у 3,0 Дж перфоратор може впевнено робити отвори буром діаметром до 26 мм у бетоні, цеглі, камені та інших мінеральних поверхнях. Максимальний розмір корончастого свердла — 68 мм, що дозволяє зробити отвір під підрозетник у цеглі, бетоні, камені, плитці та інших матеріалах за лічені хвилини. Розмішування до 20 л будівельної суміші (клею для плитки, штукатурки) насадкою-міксером діаметром 100 мм займе не більше 5 хвилин.
Перфоратор може виконувати роботу в трьох різних режимах:
- Свердління
- Удар
- Свердління з ударом
Щоб ввімкнути потрібний режим, необхідно повернути важіль вибору в необхідне положення.
Завдяки зручним прогумованим ручкам, перфоратор легко та надійно утримується в руках. Прогумований кабель зберігає еластичність навіть на морозі. Обмежувач глибини свердління дозволяє легко робити отвори необхідної глибини, а реверс дозволяє однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Корпус інструменту виготовлений з високоміцного пластику, який допомагає захищати механізм від впливу пилу, вологи і забруднень.
Комплектація:
- Перфоратор Procraft BH1400
- Бур - 3 шт.
- Піка - 1 шт.
- Зубило - 1 шт.
- Обмежувач глибини свердління - 1 шт.
- Кейс
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 790 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 900 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 3900 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 3 Дж. |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 2 400 ₴











