Бензотример ProCraft T4350 - потужний інструмент для швидкого очищення саду та городу від бур'янів, трави і чагарників. Також може застосовуватися для обрізки молодих дерев.
Бензиновий двигун об'ємом 58 куб.см і потужністю 4350 Вт забезпечує швидкість обертання 9000 об/хв. Бак розрахований на 1,2 л палива: на такій кількості можна безупинно працювати 2 години. Максимальна ширина косіння - 40 см. Працює агрегат на суміші моторного мастила і бензину.
Варто відзначити, що в комплект поставки входять професійний ножі SWISSNOX, які дозволяють працювати щодня, довго не затуплюючись.
Особливості моделі T4350:
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації.
- Посилена система стартера, виключає виривання шнура.
- Плавний пуск.
- Повністю металевий редуктор.
- Потужний двигун.
- Система від випадкового увімкнення.
- Комфортні рукоятки.
- Антивібраційна система.
- Невеликі габарити і вага.
- Якісні комплектуючі та матеріали.
- Професійна ручка газу.
- На ручці є функція регулювання обертів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензотример Procraft T4350
- Ніж 40Т
- Ніж 40Т (з підрізами)
- Ніж 3Т
- Косильна головка з волосінню
- Ремінь-ранець
- Набір інструментів і витратних матеріалів (ключі, шестигранники, викрутка, болти, гайки, шайби).
- Мірний бачок для змішування бензину з маслом
- Захисний кожух
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность двигателя | 5.9 л. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальная ширина скашивания | 400 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания ножа | 254 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 58 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
- Цена: 4 105 ₴












