Пила торцювальна Sturm MS55212 оснащена електродвигуном потужністю 1600 Вт. Діаметр робочого диска - 210 мм . Посадковий діаметр робочого диска - 30 мм.
Особливості моделі MS55212:
- зручна D-подібна рукоятка
- вибір кута нахилу диска від 0° до 45°
- універсальний адаптер для видалення пилу
- підставки-розширювачі з обох сторін
- стіл обертається від -45° до 45° з можливістю проміжної фіксації
- глибина пропилу: 90°/90°: 115*60мм
- глибина пропилу: 90°/45°: 25*115мм
- глибина пропилу: 45°/45°: 25*80мм
- глибина пропилу: 45°/90°: 60*80мм
- нова розширена гарантія: 24 місяці;
Комплектація:
- Пила торцювальна Sturm MS5525WM;
- Твердосплавний пильний диск - 1шт. (встановлений);
- Мішок для збору стружки - 1шт.;
- Ключ - 1шт.;
- Зажим;
- Інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 210 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.5 кг |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Лазерный маркер | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 3 320 ₴



