Кутова шліфувальна машина (болгарка) Procraft PW1200E являє собою надійний інструмент побутового класу з високою продуктивністю. Вона здатна працювати майже безперервно протягом тривалого часу з досить великою інтенсивністю.
Інструмент призначений для виконання таких робіт, як різання, шліфування, полірування поверхонь з різних матеріалів. Підходить для роботи з такими поверхнями:
- метал;
- дерево;
- природний камінь;
- кераміка.
Для виконання робіт з різними матеріалами необхідно лише замінювати робочий елемент на відповідний для оброблюваної структури. Можна використовувати на цьому інструменті алмазні, шліфувальні, відрізні і зачисні круги, найбільший діаметр диска може становити 125 мм.
Завдяки значній потужності двигуна (1200 Вт) вдається досягти високої продуктивності. Полегшена конструкція дозволяє задіяти для виконання робіт тільки одну руку. При кріпленні додаткової рукоятки, що входить в комплект, працювати з інструментом двома руками буде простіше.
Конструкція КШМ Procraft PW1200E доповнена функцією плавного регулювання швидкості холостого ходу. Інструмент може працювати в діапазоні 0-11000 оборотів в хвилину.
У комплект входять захисний кожух, додаткова рукоятка, ключ для фіксації робочого елемента.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Вес | 2.6 кг |
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
- Цена: 1 380 ₴










