Шліфмашина пневматична (гравер) AIRKRAFT AT-010K - універсальний інструмент, який використовують для шліфування, зачистки, полірування та іншої обробки виробів з металу, каменю та кераміки. Така шліфувальна машина - ідеальний варіант для використання як вдома, в гаражі, так і для професійних робіт. Вона має компактні розміри та відрізняється високою продуктивністю.
Завдяки продуманій конструкції та невеликій вазі інструмент легко тримати однією рукою.
Особливості:
- Значний робочий ресурс;
- Надійний металевий корпус;
- Стійкість до перевантажень і перегріву;
- Можливість тривалої роботи без зупинки;
- Низька вибухо- і пожежонебезпека робочого процесу.
Технічні характеристики:
- Швидкість обертання: 54000 об/хв
- Цанговий зажим: 3 мм
- Витрата повітря: 57 л/хв
- Вхід повітря: 1/4"
- Повітряний шланг: Ø 3/8"
- Розміри: 134x16 мм
- Вага: 0,2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airkraft |
| Тип пневмошлифмашины | Прямая |
| Размер цанги | 3 мм |
| Расход воздуха | 57 литр/мин |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Вес | 0.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Набор насадок | Да |
Информация для заказа
- Цена: 848 ₴



