Кутова шліфувальна машина (болгарка) Procraft PW1100 являє собою інструмент побутового класу з високою продуктивністю. Вона відрізняється відсутністю проблем при роботі, компактністю та невеликою вагою. Завдяки системі охолодження інструмент захищений від надмірного перегрівання під час роботи.
Трипозиційна бічна рукоятка забезпечує зручне захоплення інструменту. Для оперативної заміни оснащення передбачена можливість блокування шпинделя. У комплекті для цього поставляється спеціальний ключ.
Підвищена ефективність роботи досягається за рахунок збільшеної потужності двигуна. Це дає можливість використовувати різні набори насадок і дисків, призначених для роботи з різними матеріалами.
Ще однією особливістю моделі є посилений редуктор.
Інструмент призначений для виконання таких робіт, як різання, шліфування, полірування поверхонь з різних матеріалів. Підходить для роботи з такими поверхнями:
- метал;
- дерево;
- природний камінь;
- кераміка.
Вона здатна пропрацювати протягом тривалого терміну за умови дотримання всіх правил експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Вес | 2.6 кг |
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
- Цена: 1 125 ₴








