Пила торцювальна із протягненням Sturm MS5525WM оснащена двигуном потужністю 2.2 кВт. Діаметр робочого диска - 255 мм. Посадковий діаметр робочого диска - 30 мм.
Особливості моделі MS5525WM:
- Дві швидкості для роботи з різними матеріалами;
- Глибина пропилу 90°: 90 x 340 мм;
- Глибина пропилу 45°: 45 x 340 мм;
- Функція протягнення збільшує ширину пропилу;
- Лазер для точної індикації лінії різання;
- Функція підсвічування;
- Розширювальні столи;
- Адаптер для видалення пилу;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Комплектація:
- Пила торцювальна Sturm MS5525WM;
- Твердосплавний пильний диск - 1шт. (встановлений);
- Мішок для збору стружки - 1шт.;
- Ключ - 1шт.;
- Зажим;
- Інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 255 мм |
| Максимальная глубина пропила | 90 мм |
| Максимальная ширина пропила | 340 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.7 кг |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Лазерный маркер | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 536 ₴





