Бензопила Procraft K450Pro - новинка від торгової марки Procraft. Створена на основі 2-х тактного двигуна, фірмової поршневої, яка має хромовані стінки циліндра, що позитивно впливає на збільшення експлуатаційного ресурсу двигуна. Робочий об'єм двигуна складає 58 куб.см, при цьому потужність пили складає 7,0 к.с. Фірмовий карбюратор з підкачкою палива забезпечує стабільну роботу двигуна, а також дозволяє легко запустити пилу навіть при мінусовій температурі. Ланцюгова пила оснащена також фірмовим масляним насосом, що забезпечує автоматичне змащування ланцюга, ємність масляного бака складає 260 мл. Бак під паливну суміш має об'єм 550 мл і дозволяє тривалий час працювати без дозаправки.
Бензопила Procraft K450Pro поставляється в комплекті з направляючою шиною довжиною 450 мм і 2 фірмовими ланцюгами на 72 ланки від торгової марки Oregon і Procraft.
Особливості:
- Хромовані стінки циліндра
- Фірмовий карбюратор з підкачкою палива
- Висока швидкість спрацьовування гальма ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга
- У комплекті ланцюг Oregon для твердих порід дерева
- Знижений рівень вібрації.
Комплектація:
- Бензопила Procraft K450Pro
- Фірмова шина
- 2 ланцюга (Oregon супер зуб - 1 шт. і ланцюг Procraft - 1 шт.)
- Захисний кожух
- Ключі
- Мірний бачок
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.5 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 3200 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 58 куб. см |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 845 ₴






