Шліфувальна машина ексцентрикова Sturm OS8148R - це зручний інструмент, який має відмінні характеристики і функції для якісної роботи. Двигун потужністю 480 Вт забезпечує велику кількість обертів, що сприяє високій продуктивності. Ергономічний дизайн і гумові накладки на корпусі гарантують комфортне виконання завдання. Апарат оснащений кнопкою блокування ввімкнення для запобігання випадкового запуску. Компактні габарити дозволять завжди взяти його з собою.
Область застосування: дана модель призначена для побутового використання, хоча інструмент можна застосовувати і на виробництві. Апарат актуальний для шліфування різних поверхонь і деталей. Буде корисним і в цеху з виготовлення столярних виробів.
Особливості моделі OS8148R:
- регулювання обертів;
- ефективна система пиловідведення;
- невелика вага;
- практичний дизайн;
- повітряне охолодження;
- довговічні підшипники;
- простота і легкість в експлуатації.
Комплектація:
- Шліфмашина ексцентрикова Sturm OS8148R
- Наждачний папір - 1 шт;
- Мішок для збору пилу - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 480 Вт |
| Вес | 1.94 кг |
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Максимальное количество оборотов | 13000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
- Цена: 1 195 ₴






