Кутова шліфувальна машина Sturm AG9012TL обладнана електродвигуном потужністю 1000 Вт, що забезпечує швидкість обертання 11000 об/хв. Для роботи використовується диск діаметром 125 мм. Диск закритий спеціальним захисним кожухом, який забезпечує максимальну безпеку оператору під час роботи. Шлыфмашина обладнана кнопкою блокування шпинделя для швидкої заміни диска і має зручну 2-о позиційну додаткову рукоятку. КШМ Sturm AG9012TL також має фіксацію кнопки ввімкнення, для зручності при тривалій роботі.
Особливості моделі AG9012TL:
- Кнопка блокування шпинделя - для швидкої заміни оснащення;
- Спеціальний високопродуктивний двигун - для роботи в інтенсивному режимі;
- Фіксатор включення - для зручності тривалої роботи;
- Зручна тонка рукоять - надійний контроль інструменту;
- Швидкознімний кожух;
- Два варіанти установки додаткової рукоятки;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
Комплектація:
- Кутова шліфувальна машина AG9012TL - 1шт.
- Захисний кожух - 1 шт.
- Бічна рукоятка -1 шт.
- Гайковий ключ -1 шт.
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Вес | 1.9 кг |
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 890 ₴





