Електричний гравер Sturm GM2317FL - універсальний інструмент для виконання якісних робіт з гравіювання, шліфування, полірування, зачистки та інших робіт з деревом, металом, склом і керамікою.
Sturm GM2317FL має блокування шпинделя, що дозволяє легко і швидко змінювати оснащення.
Завдяки регулюванню швидкості, можна вибрати оптимальний режим роботи.
З'ємне світлодіодне підсвічування забезпечує комфортну роботу користувача.
Для роботи в важкодоступних місцях використовується гнучкий вал, що входить в комплект.
Інструмент поставляється в сумці з великою кількістю аксесуарів (120 од.), тому його можна користуватися одразу після придбання.
Комплектація:
- Гравер електричний Sturm GM2317FL;
- Гнучкий вал;
- 3 цанги;
- 120 аксесуарів;
- Світлодіодна підсвітка на кліпсі.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 170 Вт |
| Вес | 1.4 кг |
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 14 мес |
| Тип шлифмашины | прямая |
| Максимальное количество оборотов | 32000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
- Цена: 1 355 ₴









