Степлер будівельний Sturm - зручний та надійний інструмент, який стане в нагоді на будівництві, в мебелвій справі та в побуті. Степлер має металевий корпус з електростатичним покриттям. Оснащений механізмом регулювання удару, що дозволяє робити отвори різної глибини. Поставляється в кейсі для зручного зберігання.
Особливості:
- Металевий корпус
- Регулятор сили удару.
- Для скоб типу 53 (4-14), 140 (6-14 мм), 36 (10-12 мм);
- Для цвяхів (10-12 мм).
Комплектація:
- Степлер;
- Скоби типу "U" (12 мм) - 500 шт.;
- Цвяхи (12 мм) - 500 шт.;
- Скоби тип 140 (8 мм) - 500 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Крепежное средство | Скобы и гвозди |
| Минимальная длина скобы | 4 мм |
| Максимальная длина скобы | 14 мм |
| Минимальная длина гвоздя | 10 мм |
| Максимальная длина гвоздя | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка силы удара | Да |
Информация для заказа
- Цена: 355 ₴





