Верстат для заточування свердел Sturm BG60180 призначений для сухого заточування свердел діаметром від 3 до 12 мм. Верстат має асинхронний двигун потужністю 180 Вт, оснащений регулятором оборотів до 1350 об/хв. Двигун моделі BG60180 встановлений в корпус з міцного пластику, який має ергономічну форму і приємну колірну гаму. Для охолодження внутрішніх робочих елементів в корпусі передбачені вентиляційні канали. Невелика вага верстата для сверел (1,2 кг), дозволяє зручно розмістити його практично в будь-якому місці. Апарат виділяється низьким рівнем шуму і вібрації. Розмір точильного диска: Ø72.1 * Ø58.5 * 15мм.
Особливості:
- Діаметр заточуваних свердел від 3 до 12 мм;
- Компактні розміри;
- Безпечна і надійна робота;
- Низький рівень шуму і вібрації;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Комплектація:
- Верстат для заточування свердел Sturm BG60180;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Потребляемая мощность | 180 кВт |
| Состояние | Новое |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Общие параметры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Основные атрибуты | |
| Скорость вращения шпинделя | 2950 об/хв |
| Тип станка | Ленточно-дисковый |
| Максимальная скорость движения ленты | 15 м/сек |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Диаметр диска | 150 мм |
- Цена: 825 ₴



