Sturm DWS6075SLM - шліфувальна машина для очищення і шліфування кам'яних і бетонних стін, лакових і забарвлених покриттів, гіпсової шпаклівки.
Переваги шліфувальної машини Sturm DWS6075SLM:
- регулювання швидкості дозволяє ефективно шліфувати різні за типом поверхні;
- завдяки системі відводу пилу шліфувальною машиною комфортно працювати протягом тривалого часу. Пил збирається в мішок для збору пилу, який легко очищується для подальшої роботи;
- працює з шліфпапером на липучці (йде в комплекті поставки), який ефективно прибирає залишки і рівняє поверхню;
- LED-підсвітка для якісної роботи, навіть в погано освітленому приміщенні.
- нова розширена гарантія: 24 місяці.
Комплектація:
- Шліфувальна машина Sturm DWS6075SLM;
- Шліфувальний папір - 6 шт.;
- Гнучкий шланг (2 м);
- Шестигранний ключ;
- Вугільні щітки - 2 шт.;
- Пилозбірник;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Вес | 2.5 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Sturm |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Максимальное количество оборотов | 2300 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | бетоношлифовальная |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
- Цена: 3 360 ₴






