Завдяки своїй конструкції і характеристиках гайковерт Sturm ID2185IW підійде для інтенсивних навантажень і роботи різного рівня складності. Міцний металевий корпус редуктора сприяє підвищенню надійності і зносостійкості інструменту. Гумові вставки знижують вібрацію і забезпечують більш комфортний хват рукоятки, а спеціальний упор в кінці рукоятки запобігає зісковзуванню руки. Гайковерт має потужність 850 Вт. Крутний момент зберігається навіть при реверсивному обертанні. Тримач насадок: квадрат 1/2 ". В комплекті з гайковертом йде набір головок на 17, 19, 21 і 22 мм. Зовнішній доступ до щіткового вузла забезпечує швидку заміну зношених щіток без розбору інструменту. Гайковерт поставляється в зручному пластиковому кейсі.
Особливості моделі ID2185IW:
- Прогумована рукоятка;
- Мережевий кабель довжиною 4 м;
- Швидкий доступ до щіток;
- Металевий корпус редуктора;
- Високий крутний момент;
- Насадки в комплекті (17,19,21,22 мм);
- Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Комплектація:
- Гайковерт Sturm ID2185IW;
- Насадки - 4 шт (17,19,21,22 мм);
- Вугільні щітки - 2 шт;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Вес | 2.06 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальный крутящий момент | 320 H*m |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 3 060 ₴






