Коса бензинова Procraft T4200 PRO NEW - оновлена версія моделі T4200. Пристрій оснащений потужним двигуном і легко справляється не тільки зі звичайною травою, але і з молодою порослю дерев, чагарниками, очеретом. Універсальний інструмент з ідеальним співвідношенням ціни та якості, стане відмінним помічником у боротьбі за чистоту ділянки.
Покращена Pro-модель відрізняється зниженою витратою палива, посиленим цільнометалевим валом і функцією захисту від випадкового включення, розташованої на рукоятці.
Бензиновий двигун об'ємом 52 куб.см і потужністю 4200 Вт, на повних обертах здатний видати 8000-9000 об/хв. Радіус покосу волосінню при цьому становить 415 мм. Варто відзначити, що в комплекті присутні професійний ножі SWISSNOX, які дозволяють працювати кожен день, довго не затуплюючись.
Особливості моделі T4200 PRO NEW:
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації.
- Посилена система стартера, виключає виривання шнура.
- Цільна нероз'ємна штанга 28 мм з легкого і міцного алюмінію.
- Повністю металевий редуктор.
- Потужний двигун.
- Система від випадкового увімкнення.
- Комфортні рукоятки.
- Антивібраційна система.
- Невеликі габарити і вага.
- Якісні комплектуючі та матеріали.
- Професійна ручка газу.
- На ручці є функція регулювання обертів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензотример Procraft T4200 Pro
- Ніж 40Т
- Ніж 40Т (з підрізами)
- Ніж 3Т SWISSNOX
- Косильна головка з волосінню
- Комірцевий ремінь-ранець
- Набір інструментів і витратних матеріалів (ключі, шестигранники, викрутка, болти, гайки, шайби).
- Мірний бачок для змішування бензину з маслом
- Захисний кожух
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Мощность двигателя | 5.6 л. с. |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 254 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
- Цена: 3 780 ₴











