Пила торцювальна із протягненням Sturm MS55305B - поєднує в собі функції дискової торцювальної пили і настільного розпилювального верстата. Модель оснащена потужним 2.2 кВт електродвигуном з ремінним приводом. Застосування пасової передачі дозволило знизити навантаження на двигун, тим самим забезпечивши більший ресурс, а також зменшити рівень шуму. Діаметр робочого диска - 305 мм. Посадковий діаметр робочого диска - 25,4 мм.
Особливості моделі:
- функція протягання;
- регулювання положення диска 45° вліво і вправо;
- регулювання кута нахилу столу 0°, 15°, 22,5°, 30° та 45° вліво і вправо,
- функція лазера.
Максимальна глибина пропилу при 90° - 102х340 мм, при 45° - 102х240 мм.
Основні переваги:
-
Ремінна передача збільшує ресурс двигуна;
-
Функція протягання збільшує ширину пропилу;
-
Простота транспортування завдяки ергономічним ручкам для перенесення і блокування пильної голови;
-
Всі шкали і елементи управління добре видимі і інтуїтивно зрозумілі для використання;
-
Лазер для точної індикації лінії різання (живлення від мережі, батарейки не потрібні);
-
Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Комплектація:
- Пила торцювальна Sturm MS55305B;
- Твердосплавний пильний диск (40 зубів) - 1шт. (встановлений);
- Мішок для збору стружки - 1шт.;
- Ключ шестигранний - 1шт.;
- Притискна струбцина - 1шт.;
- Торцевий гайковий ключ - 1шт.;
- Додаткові упори заготовки - 2шт.;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 305 мм |
| Максимальная глубина пропила | 100 мм |
| Максимальная ширина пропила | 310 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17 кг |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Лазерный маркер | Да |
- Цена: 7 875 ₴





