Циркулярна пила Sturm CS50190P - має двигун потужністю 1800 Вт, підходить для виконання пропилів в деревині та пластику, може виконувати роботу під кутами в 45 і 90 градусів. У роботі використовуються диски діаметром 185 мм. Швидкість обертання диска в режимі холостого ходу 5000 об/хв, а максимальна глибина пропилу 63 мм. Кут нахилу пильного блоку змінюється в діапазоні від 0 до 45 градусів. Паралельна направляюча забезпечує регулювання ширини різу матеріалу по всій довжині заготовки. Передбачено стаціонарне кріплення пилки до столу диском вгору для розширення сфери можливого застосування інструменту (використання в якості розпилювального верстата).
Особливості моделі CS50190P:
- Потужний двигун 1800 Вт для високого тягового зусилля при обробці твердої і м'якої деревини;
- Твердосплавний пильний диск (185,0х20,0х2,5 мм);
- Пила надає можливість розпилу під кутом 0-45º;
- Швидкий доступ до щіток:
- Алюмінієва лита підошва;
- Захист від випадкового пуску;
- Можливість підключення до пилососа;
- Професійна серія - дозволяє безперервно працювати апаратом в три рази довше ніж аналогічною машиною побутового рівня збірки;
- Гарантія: 36 місяців;
Комплектація:
- Пила циркулярна Sturm CS50190P;
- Паралельний упор - 1 шт;
- Шестигранний ключ - 1 шт;
- Адаптер для вилучення пилу - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Sturm |
| Максимальная глубина пропила | 63 мм |
| Максимальный диаметр диска | 185 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Угол наклона | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Возможность стационарного крепления | Да |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 578 |
- Цена: 3 639 ₴







