Sturm ID21580K - зручний безударний електродриль для свердління отворів в деревині та металі.
Безударний дриль Sturm ID21580K має наступні особливості:
- Регулювання швидкості для зручної роботи в різних матеріалах;
- Компактний розмір (довжина 21 см), мала вага (1,35 кг) та відмінне балансування, що дозволяють комфортно виконувати необхідну роботу однією рукою;
- Швидкозатискний патрон (0.8-10 мм) для швидкої і легкої зміни приладдя;
- Реверс для можливості використання інструменту як шуруповерт;
- Зручна рукояткою;
- Оснащений спеціальною скобою для можливості кріплення інструменту на ремені.
Характеристики
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 580 Вт |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.35 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Sturm |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 3300 об/мин |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Дрель |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Ударный режим | Нет |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 740 ₴





