Кутова шліфувальна машина Sturm AG9012T обладнана електродвигуном потужністю 1000 Вт, що забезпечує швидкість обертання 10000 об/хв. Для роботи використовується диск діаметром 125 мм. Диск закритий спеціальним захисним кожухом, який забезпечує максимальну безпеку оператору під час роботи. Болгарка обладнана кнопкою блокування шпинделя для швидкої заміни диска і має зручну 2-х позиційну додаткову рукоятку. Болгарка Sturm AG9012T так само має фіксацію клавіші вмикача, для зручності при тривалій роботі.
Особливості моделі AG9012T:
- Кнопка блокування шпинделя - для швидкої заміни оснащення;
- Спеціальний високопродуктивний двигун - для роботи в інтенсивному режимі;
- Фіксатор включення - для зручності тривалої роботи;
- Зручна тонка рукоять - надійний контроль інструменту;
- Прогумована рукоятка допомагає міцно утримувати інструмент в руці, уникаючи ковзання;
- Два варіанти установки додаткової рукоятки;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
Комплектація:
- Кутова шліфувальна машина - 1шт.
- Захисний кожух - 1шт.
- Бічна рукоятка-1шт.
- Гайковий ключ-1шт.
- Інструкція з експлуатації - 1шт.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Вес | 1.7 кг |
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер цанги | 22.2 |
- Цена: 1 284 ₴






