Акумуляторний дриль-шуруповерт Sturm CD3212DFR з 12В Li-ion акумуляторами 2,0 А/г з швидкоз'ємним патроном ідеально підходить для робіт по дереву, металу і пластику: для свердління невеликих отворів і загвинчування/вигвинчування відповідних кріпильних елементів як вдома, так і в майстерні. У моделі встановлений планетарний редуктор підвищеної міцності. Модель оснащена муфтою регулювання крутного моменту з 21 позицією на вибір. Максимальний момент затягування - 26 Нм. Двошвидкісний редуктор, а також наявність електронного регулювання обертів забезпечують максимальну зручність користування. Інструмент поставляється з двома акумуляторами в зручному транспортувальному кейсі.
Особливості моделі CD3212DFR:
- З'ємний швидкозатискний патрон;
- 12В Li-ion акумулятор 2,0 А/г;
- Світлодіодне підсвічування робочої зони;
- Блокування шпинделя для зручної заміни біт і м'якого докручування;
- Крутний момент 26 Нм;
- Планетарний редуктор підвищеної міцності;
- Регулятор швидкості;
- Елетронне гальмування двигуна;
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт Sturm CD3212DFR;
- Зарядний пристрій - 1 шт;
- Акумуляторна батарея - 2 шт.
- Пластиковий кейс - 1 шт;
- Біти - 2 шт;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Sturm |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1450 об/мин |
| Максимальный крутящий момент | 26 H*m |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
- Цена: 2 595 ₴





