Ударний дриль Sturm ID21120AR створений для свердління отворів в цеглі, бетоні, дереві, металі та пластмасі. Електродвигун дрилі ID21120AR потужністю 1150 Вт забезпечує швидкість обертання до 3200 об/хв. Електронне регулювання обертів, наявність реверсного режиму дозволяють вибрати необхідні параметри роботи. Зміна способу свердління здійснюється за допомогою вимикача ударного режиму. Швидкість обертання встановлюється за допомогою колісного регулятора, для зручності розташованого на клавіші пуску. Корпус інструменту виготовлений з жорсткого пластика, захист редуктора з металевого сплаву, що забезпечує захист від пошкоджень. Додаткова знімнна рукоятка з регулюванням положення на 360 градусів забезпечує впевнену, стійку роботу з інструментом обома руками. Кнопка фіксації вимикача застосовується при необхідності тривалої безперервної роботи з дрилем Sturm ID21120AR.
Особливості моделі ID21120AR:
-
Ефективна система охолодження збільшує термін служби інструменту;
-
Режими свердління і свердління з ударом - для роботи по дереву, цеглині і бетону;
-
Кулачковий патрон (13 мм) для надійної фіксації аксесуарів;
-
Обмежувач глибини свердління - для точних робіт;
-
Вимикач з реверсом і точним регулюванням швидкості для роботи з будь-якими видами матеріалів;
-
4 метровий кабель - додаткова зручність в роботі;
-
Професійна серія - дозволяє безперервно працювати апаратом в три рази довше, ніж аналогічною машиною побутового рівня збірки;
-
Нова розширена гарантія: 36 місяців;
Комплектація:
-
Дриль Sturm ID21120AR;
-
Додаткова рукоять - 1 шт.;
-
Глибиномір - 1 шт.;
-
Вугільні щітки - 1 комплект;
-
Інструкція з експлуатації - 1 шт.
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1150 Вт |
| Длина сетевого кабеля | 4 м |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Ключевой |
| Производитель | Sturm |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 3200 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 51200 уд/мин |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Тип | Дрель |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Ударный режим | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
- Цена: 1 540 ₴






