Акумуляторний дриль-шуруповерт Sturm CD3218LBE - простий у використанні інструмент, призначений для використання як шуруповерт або дриль. Завдяки функцыъ дриля Ви зможете свердлити отвори діаметром до 20 мм в деревині або до 10 мм в металі. Sturm CD3218LBE оснащений швидкозатискним патроном і функцією блокування шпинделя. Комплектується двома акумуляторними батареями типу Li-ion ємністю 2 А/год з робочою напругою 18В. Час заряду акумулятора - 1 година.
Особливості моделі CD3218LBE:
- 21 ступінь установки крутного моменту і ступінь свердління дозволяє дбайливо працювати з делікатними матеріалами, а також виключити обламування саморізів і псування різьби;
- Двошвидкісний редуктор (0-400/1500 об/хв) - для виконання будь-яких робіт із закручування і свердління;
- Підсвічування робочої зони для комфортної роботи;
- Електронне гальмо двигуна - миттєва зупинка двигуна;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт Sturm CD3218LBE;
- Зарядний пристрій - 1 шт;
- Акумуляторна батарея - 2 шт.
- Пластиковий кейс - 1 шт;
- Подвійні біти (прямий/хрестовий шліц) - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | Sturm |
| Максимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальный крутящий момент | 28 H*m |
| Состояние | Новое |
| Минимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Тормоз двигателя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
- Цена: 3 215 ₴



