Sturm RS8820CL представляє собою універсальний інструмент для розпилу широкого спектру різних матеріалів, різної твердості і складу. В якості робочого органу в даному інструменті застосовуються спеціальні плоскі ріжучі полотна, які можна порівняти зі звичайним полотном лучкової пили.
Шабельна акумуляторна пила Sturm RS8820CL використовується для розпилювання різних матеріалів: деревини, гіпсокартону, пластмас, газобетону та іншого. Основне правило - щоб товщина матеріалу, що розпилюється відповідала технічним параметрам і можливостям даного інструменту. Універсальний тримач полотен забезпечує легку заміну полотен. Для заміни необхідно повернути головку, і замінити старе полотно на нове, після чого повернути головку в початкове положення. Ножівка розроблена спеціально для тривалої і зручної експлуатації. Спеціально для цього інструмент оснащений D-подібною ручкою, а діаметр і форма шийки редуктора відмінно підходять для зручного хвата другою рукою.
ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ БЕЗ АКУМУЛЯТОРА ТА ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ
Характеристики:
- Кількість ходів холостого ходу: 0-2900 од./хв;
- Амплітуда ходу полотна: 22 мм;
- Глибина різання деревини: 115 мм;
- Глибина різання сталі: 6 мм;
- Батарея: Li-Ion 20В;
Особливості моделі RS8820CL:
- Заміна пильного полотна без застосування інструменту;
- Ергономічний дизайн з м'якою рукояткою;
- Підсвічування робочої зони;
- Регулювання оборотів натисканням на клавішу пуск;
- Фіксатор клавіші пуск
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Питание | Аккумулятор |
| Вес | 1.58 кг |
| Размер хода полотна | 22 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 2900 ход/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 075 ₴






