Акумуляторний дриль-шуруповерт Sturm CD3220CL з 20В Li-ion акумуляторами ідеально підходить для робіт по дереву, металу і пластику: для свердління невеликих отворів і загвинчування/вигвинчування відповідних кріпильних елементів як вдома, так і в майстерні. У моделі встановлений планетарний редуктор підвищеної міцності. Модель оснащена муфтою регулювання крутного моменту з 19 позиціями на вибір. Максимальний момент затягування - 40 Нм. Двошвидкісний редуктор, а також наявність електронного регулювання обертів забезпечують максимальну зручність користування.
!ІНСТРУМЕНТ ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ БЕЗ АКУМУЛЯТОРА І ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ!
Основні характеристики моделі CD3220CL:
- Максимальний крутний момент: 40 Нм;
- Швидкість холостого ходу: 0-450/0-1650 об/хв;
- Діаметр затиску: 0.8-10 мм;
- Батарея: Li-Ion 20В;
Особливості:
- 19+1 ступеней обертального моменту;
- Вбудована LED-підсвітка робочої області;
- Швидка зупинка;
- Блокування шпинделя для легкої зміни оснащення;
- М'яка прогумована ручка;
- Перемикач 2-х швидкостей;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.99 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Sturm |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1650 об/мин |
| Максимальный крутящий момент | 40 H*m |
| Максимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 19 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
- Цена: 640 ₴







