Професійний електролобзик Sturm JS4195P - простий і зручний в експлуатації, надійний і продуктивний інструмент. Призначений для обробки заготовок з різних матеріалів - товщина заготовок з деревини до 100 мм, зі сталі - до 8 мм. Кількість обертів регулюється в діапазоні 800-3000 ходів на хвилину. У лобзику Sturm JS4195P встановлений захищений від перевантажень двигун потужністю 950 Вт. 4-х ступінчатий маятниковий хід забезпечує легкий вибір оптимального режиму пиляння шляхом перемикання важеля. Регулятор швидкості дає можливість вибрати число ходів пилки залежно від оброблюваного матеріалу. Прозорий захисний кожух лобзика дозволяє візуально контролювати процес різу, захищаючи очі від потрапляння пилу і стружки. Система відбору пилу з можливістю підключення пилососа допомагає підтримувати чистоту на робочому місці, попереджає потрапляння пилу і відходів різу до органів дихання користувача.
Особливості моделі JS4195P:
- Алюмінієва опорна підошва не допускає вигину і забезпечує точність різання;
- Механізм швидкої заміни пильних полотен без використання додаткових інструментів;
- Регулювання швидкості - можливість вибору оптимального режиму пиляння;
- Маятниковий хід - виконання пропилів без сколів;
- Функція обдування робочої поверхні/підключення до пилососа для утримання лінії різу в чистоті;
- Професійна серія - дозволяє безперервно працювати апаратом в три рази довше ніж аналогічною машиною побутового рівня збірки;
- Гарантія: 36 місяців;
Комплектація:
- Лобзик Sturm JS4195P;
- Паралельна направляюча;
- Адаптер;
- Фіксатор паралельної напрямної;
- Пильне полотно для лобзика;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sturm |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Материал подошвы | Алюминий |
| Вес | 3.1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 100 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 8 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 153 ₴







