Лобзик електричний Sturm JS4110QL - простий і зручний в експлуатації, надійний і продуктивний інструмент. Призначений для обробки заготовок з різних матеріалів - товщина заготовок з деревини до 100 мм, зі сталі - до 10 мм. Число ходів регулюється в діапазоні 800-3000 ходів на хвилину. У лобзику Sturm JS4110QL встановлений захищений від перевантажень двигун потужністю 1000Вт. 4-х ступінчатий маятниковий хід забезпечує легкий вибір оптимального режиму роботи шляхом перемикання важеля. Регулятор швидкості дає можливість обрати швидкість роботи залежно від оброблюваного матеріалу. Прозорий захисний кожух лобзика дозволяє візуально контролювати процес різу, захищаючи очі від потрапляння пилу і стружки. Система забору пилу з можливістю підключення пилососа допомагає підтримувати чистоту на робочому місці, попереджає потрапляння пилу і відходів різу до органів дихання користувача.
Особливості моделі JS4110QL:
- Алюмінієва опорна підошва не допускає вигину і забезпечує точність різання;
- Лазерний покажчик - для зручного і точного розпилювання;
- Світлодіодна підсвітка;
- Механізм швидкої заміни полотен без використання додаткових інструментів;
- Регулювання швидкості - можливість вибору оптимального режиму пиляння;
- Маятниковий хід - виконання пропилів без сколів;
- Функція обдування робочої поверхні/підключення до пилососа для утримання лінії різу в чистоті;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
Комплектація:
- Лобзик Sturm JS4110QL;
- Паралельна направляюча;
- Ключ шестигранний;
- Пилка для лобзика;
- Адаптер;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Вес | 2.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Sturm |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал подошвы | Алюминий |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Лазерный маркер | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 100 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 10 мм |
- Цена: 2 370 ₴






