Вібраційна шліфувальна машина Sturm OS8028S призначена для полірувальних, шліфувальних і зачисних робіт на різних типах поверхонь. Розмір шліфувальної стрічки 235 х 90 мм. Кріплення шліфувального матеріалу відбувається за допомогою затискачів. Sturm OS8028S обладнаний двигуном потужністю 300 Вт. Фіксатор кнопки включення забезпечує зручність при безперервній роботі. Прогумована рукоятка забезпечує зручний і надійний захват під час роботи.
Особливості моделі OS8028S:
- Розмір шліфувальної стрічки: 90 х 235 мм;
- Розмір шліфувальної порожнини: 90 х 187 мм;
- Потужність: 300 Вт;
- Ефективна система пиловідведення;
- Невелика вага;
- Практичний дизайн;
- Повітряне охолодження;
- Довговічні підшипники;
- Простота і легкість при експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Вес | 1.3 кг |
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Крепление шлифлиста | Зажим / липучка |
| Длина ленты/листа | 235 мм |
| Ширина ленты/листа | 92 мм |
| Амплитуда колебаний | 2 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 272 ₴






