Дриль-шуруповерт Sturm ID2155P - інструмент професійного рівня з обертовим моментом 45 Нм, аналогів якому на ринку практично немає. Оснащений швидкозатискним патроном і функцією блокування шпинделя, що економить час при заміні оснащення, а також дозволяє м'яко докрутити шуруп без включення двигуна. Рукоятка має м'які накладки, що знижують вібрацію для комфортної роботи користувача. За допомогою спеціальної муфти можна виставити необхідне значення крутного моменту для робіт з матеріалом конкретної щільності. Всього на вибір є 22 позиції плюс режим свердління. Перевагою даної моделі є мережевий кабель довжиною 4 метри виконаний з м'якого еластичного матеріалу.
Особливості моделі ID2155P:
- Кабель довжиною 4 м;
- Блокування шпинделя для зручної заміни біт і м'якого докручування;
- Крутний момент 45 Нм;
- Планетарний редуктор підвищеної міцності;
- Швидкий доступ до заміни вугільних щіток;
- Професійна серія - дозволяє безперервно працювати апаратом в три рази довше, ніж аналогічною машиною побутового рівня;
- Гарантія: 36 місяців;
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Длина сетевого кабеля | 4 м |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.48 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Sturm |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1600 об/мин |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальный крутящий момент | 45 H*m |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 22 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
- Цена: 1 413 ₴







